Послуги

Картонна упаковка

Упаковка - це перша ознака, за яким покупець оцінює товар. Упаковка - це давно вже не просто картонна коробка. Картонні упаковки виконують роль «німого продавця»: упаковка привертає увагу покупця, заявляє про якість товару, інформує про зміст коробки.

Детальніше

Розробка упаковки

Розробка дизайну упаковки - це надання товару додаткової конкурентної переваги - яскравого відмінності. Наші дизайнери відмінно справляються із завданням розробки дизайну упаковки та етикетки, так само як і зі створенням неповторного і незабутнього образу товару.

Детальніше

Картонна коробка

Картонні коробки - незамінний предмет як на великому підприємстві, так і в побуті. На виробництві їх використовують для транспортування і зберігання товару.

Детальніше

Каширована упаковка

Пряме призначення кашированной упаковки - уберегти товар від пошкоджень. Каширование - це процес припрессовки гофрокартону (мікрогофрованого картону) до паперу. Таким чином, товар краще захищений від пошкоджень. В основному кашированную упаковку використовують для парфумерної продукції, косметики, ліків, електроніки.

Детальніше

Подарункова упаковка

Вдала упаковка для подарунка не тільки служить тарою для предмета, вона і привнесе інтригу, і змусить розігратися фантазії, і просто стане його прикрасою. Друкарня ТОВ «Видавництво Друкмастер» пропонує величезний вибір подарункових упаковок під найвишуканіші смаки.

Детальніше

POS-материали

Доведено, що покупець витрачає 2 секунди після візуального контакту з товаром, щоб оцінити його і зробити висновки про якість і привабливості даного продукту. Саме тут вам на допомогу прийдуть так звані POS-матеріал, які допоможуть привернути увагу і акцентувати його на потрібних параметрах пропонованої продукції.

Детальніше